top of page
שרון לוגו ללא רקע.png

מה עוד אפשרי? השתלמות של החיים

האם הכל אפשרי?

כל מי שהיה בהודו, מכיר את המילה Milega, שפירושה: אפשרי, Possible ואת המונח שטבוע גם על חולצות Sabkutch milega - הכל אפשרי. התנועה ההודית של הראש פירושה מילגה.


כשאנחנו עומדים בצומת דרכים יש מספר אופציות שאנחנו רואים. כשאנחנו בבעיה יש מספר פתרונות שאנחנו מזהים. כשאנחנו חושבים על החלומות שלנו יש כמה חלומות שעולים לנו בראש. אנחנו נבחר מתוך מה שקיים בתודעה שלנו. ומה עם מה שלא קיים בתודעה שלנו?

מה עם כל מה שאנחנו לא מזהים, אבל הוא שם ואפשרי לנו ואנחנו לא יודעים את זה?


כל כך הרבה פעמים חשבתי שאין מצב ואי אפשר ובסוף היה אפשרי.

כל כך הרבה פעמים חשבתי שאין ברירה והיו ברירות. עד שהתחלתי לחשוב פשוט אחרת.


התודעה שלנו מוגבלת ומגבילה אותנו. יש לנו תפיסות לגבי דברים, הגדרות ודעות. יש לנו עקרונות ואמונות. מאחר והם מוגבלים אנחנו נעים בחיינו בתוך אפשרויות מוגבלות. בסופו של דבר, אם תתרחב לנו התודעה, יתרחבו לנו האפשרויות כשאנחנו בצומת, הפתרונות לבעיות, אופק החלומות ויכולות ההגשמה שלהם. במיוחד אם נרחיב אותה כל כך, עד לסבקוץ' מילגה - הכל אפשרי.


איך עושים את זה?
ההשתלמות מביאה כלים ממגוון מקורות, כולם שינו את חיי ושירתו אותי היטב :) ביניהם: תורת הקבלה, הבודהיזם, זן בודהיזם טיבטי, אקסס קונשסנס ועוד.


אקסס קונשסנס - גישה/כניסה לתודעה ,Access consciousness

גישה מרתקת, המאפשרת לנו להסתכל על העולם מזויות חדשות, לשאול שאלות אחרות לגמרי ולגלות מה מגביל את התודעה, למה שנרצה להשאר מוגבלים ואיך אנחנו יכולים להתרחב. בתוך השיטה הזו קיימים מגוון כלים, ביניהם גם טיפול האקסס בארס.


אקסס בארס - מגע ממושך ונעים, ב-32 נקודות בראש (וקצת בכפות הידיים והרגליים), המאזן את התייחסותנו לתחומי החיים השונים.


ההשתלמות הזו, בת 4 מפגשים, מזמינה את כל מי שרוצה לברר מה עוד אפשרי לו, סקרן ואמיץ דיו לראות ולהרגיש את כל מה שמעבר למגבלות, שיש לו רצון לשחרר את מה שמעכב ולגדול.

לכל משתתפי ההשתלמות מוצע טיפול אקסס בארס במחיר מוזל.


בסטודיו נעים במושב רשפון

ניתן להשתתף בזום

אורך כל מפגש כשעתיים

עלות השתתפות: 430 ש"ח לתלמידים, 480 ש"ח לאורחים


מחזור נוסף יוצא לדרך, ברשפון ואפשר להצטרף בזום

מוצאשים 19:30 החל מה - 27/5/2023


גירסת האון ליין הישר מהאי פארוס, קיץ 2022, מתקיימת ב-2 גירסאות

14/9 קורס חד יומי, מפגש בוקר 10-14, מפגש ערב 17-21

18,19/9 קורס בוקר, 2 מפגשי בוקר 10-14קצת מהסיכומים של בוגרי ההשתלמות:


בת אל "הקורס שינה לי אישית את התפיסה, החשיבה וההבנה של העולם והדברים. זה בא בול כשעמדתי בצומת דרכים והיה מדויק מאוד עבורי... היה סופר מעניין, חווייתי, חדש ומרגש וגרם לי לרצות לגרד במוח :) איך יכול להיות יותר טוב מזה?"


ענת "תודה על סדנה מעמיקה שגורמת לנו להסכל על ארועים בחיינו אחרת ולעשות קסמים קטנים. בכל באוירה אינטימית ובגובה העיניים, עם הידע העשיר שלך והרצון לתת וללמד. בטוחה שעוד אחזור לטקסטים ברגעים רבים. מומלץ מאוד!"


אנדראה (בוקרשט) "I LOVE how you make magical ideas so easy and useful! thank for a life changing course!"


אלעד "עברו 3 חודשים... אני יכול לומר לך בדיוק מה הקורס שינה לי בתפיסה ובחיים... אני מקוה שאני אמשיך להשתמש בכלים שלמדנו כדי להמשיך לברוא את המציאות שאני רוצה."


יהודית "קורס מעורר, נתן לי כלים חדשים ומפתיעים... התחושה שלי היום יותר קלילה, מצד אחד שמה המון סימני שאלה, מצד שני מקבלת החלטות מהר יותר... סדנה מומלצת, מיוחדת, וגם אחרי שהסדנה מסתיימת קורים דברים, צריך רק לעצור רגע להבחין בהם."


סיגל "נהניתי להגיע ולספוג מהאנרגיות שלך, מפניני החכמה ששיתפת ולימדת. תמשיכי להפיץ אור ותודה שאת קיימת!"


ג'ים (בוקרשט) "It was my first studies with you, I saw how the group loves you and now I love you too. At my age I thought "impossible" about things I want, and I was wrong. I made them happen thanks to you."שנרבה טוב בעולם

10/8 ירח 67% קפיצות מדרגה

bottom of page