מפגשים אישיים

בואו נסתכל על זה הפוך

אני באמת מאמינה שאנחנו בלונה פארק. ובלונה פארק הזה אפשר לסבול משמש קופחת, ילדים צורחים, תורים ארוכים וכו'... ואפשר להנות מהבריזה, מהאוירה הכייפית, מהמתקנים, מהחופש. הכל בראש. כשאנחנו נמצאים בתוך הסיטואציה לפעמים אנחנו זקוקים למישהו שייקח אותנו הצידה, החוצה מהחיים שלנו ויעזור לנו להסתכל על הדברים אחרת, הפוך ממה שראינו, באופן בו נוכל להנות כאן, לשמוח ולהצליח.

החוויות שלנו משפיעות עלינו מגיל צעיר מאוד. לכל אחד מאיתנו יש את השק שלו, ההרגלים, האמונות ועוד. בכל מיני סיטואציות ומערכות יחסים אנו פוגשים אתגרים, שמזמינים אותנו ללמוד, לגדול ולהפטר ממשהו בשק שאנו סוחבים. בפגישות אישיות אנחנו מדברים על הדברים, לומדים כלים להסתכל ולהתנהל, מבינים את המקור, מטפלים ומשאירים אותו מאחור.

הגוף והנפש קשורים זה בזה. הגוף מבטא את מה שמתרחש בתוכנו והנפש סובלת כשיש מחלה/כאב בגוף. לכן, הקלה לנפש= הקלה לגוף ולהפך. 

ארגז הכלים שלי רחב וכולל ידע ונסיון בניהול העסקי, היוגה, הקבלה והבודהיזם, הבריאות הטבעית ושיטת עין הבדולח, תאי יוגה תרפי, in love school method, שיטת ביורגונומי. בכל מפגש ישנו בירור פנימה ולמידה של כלים שימושיים משני חיים.

מנסיוני, למידה ועבודה משותפת שלנו, הפנמה ויישום, מביאים לנינוחות של הגוף, הנפש והמיינד, ולשינויים משמעותיים באיכות החיים שלך ושל האנשים בחייך.

אם יש בך רצון להוריד ממך את השק שמכביד ועוצר, אם יש בך רצון לחיות בשמחה ובסיפוק ולהביא את העוצמות והמתנות שבך לידי מימוש –אני כאן.

טיפ קטן לבינתים: LOVE IS THE ANSWER :)