נעים מאוד, אני שרון הילה שטרן.

אני מורה בכירה ליוגה ומנחה הרצאות, סדנאות ותהליכים של התפתחות אישית.

כל חיי אני מלמדת, מדריכה, מלווה ומייעצת, חולקת כלים ותובנות, שהם ידע וחכמה עתיקים מעולמות שונים, כמו חכמת הקבלה ותורת החסידות, היוגה והבודהיזם ועוד.  את כל מה שאני מעבירה הלאה חויתי, למדתי וביררתי "על בשרי". 

בנוסף אני עוסקת שנים רבות בהדרכה וייעוץ עסקי בתחומים שונים, ליווי בכירים וארגונים.

אני מוקירת תודה על הזכות לומר היום, שמאחורי מעל עשור, של הדרכות וליוויים, שיעורי יוגה, הרצאות סדנאות וקורסים בארץ ובעולם, מפגשי הנחיה משני חיים, פרונטאליים ואון ליין.

 

לומדת וחיה לפי שיטות טיפול שונות, ביניהן:
חכמת היוגה, הבודהיזם, זן, תורת החסידות והקבלה

שיטת עין הבדולח והבריאות הטבעית (תלמידה של הרב יובל הכהן אשרוב)

שיטת InLove School (אורלי דוקטורי)

תאי - יוגה - תראפי, שיטת ביורגונומי

עם ילדים אני עובדת גם דרך אמנויות פלסטיות, טקסטים וצילום

קצת על הכלים שלי

יוגה - מסורת עתיקה שמקורה בהודו, המאפשרת לאדם חיבור עמוק אל עצמו, היכרות עם הגוף, היכולות ועבודה של גמישות, כוח, טווחי תנועה, יציבה, שיווי משקל, חיזוק השלד, שיפור פעילות מערכות פנימיות כמו מערכת העיכול, הדם, העצבים, האנדוקרינית ועוד. כמו כן היוגה משפרת את הנחישות, ההתמדה והאומץ. היוגה מעלה את הבטחון העצמי ותחושת המסוגלות. ביוגה לומדים לנשום, להתרכז, "לנקות את הראש", להרגע ולהיות מודעים יותר לכל אלה. היוגה מתאימה לכל אדם בכל גיל ובכל מצב.

קבלה זן בודהיזם - חכמות עתיקות ממקורות שונים המביאות את אותן אמיתות, על פיהן האדם יכול לבחור בעצמו כיצד יחווה את חייו כאן. למידת האופן בו אנו משקיפים על העולם, האופן בו אנו מתייחסים אל עצמנו ואל האחרים, מאפשרת לנו לעשות שינויים משמעותיים בחיינו, במערכות היחסים עם אחרים ועם עצמנו, ולהנות מחיינו, מחברינו ומעצמנו, בדיוק כפי שהם. 

בריאות טבעית - הכוונה לאורח חיים בריא, ללא תרופות וללא מחלות. הבריאות הטבעית מבוססת על לימוד הרמב"ם ומביאה להבנה של חוקי הטבע, ההבנה שאנו חלק מהטבע והאופן בו אנו מפרים את חוקים אלו מביא למחלות השונות.

עין הבדולח - שיטה המבוססת על טקסטים עתיקים של גדולי היהדות. משקעי העבר שהאדם "סוחב" עימו מייצרים קבעונות, פחדים, צער וכאב. ניתן לנקות את משקעים אלו, על פי עין הבדולח, לשנות את אופן ההשקפה על העולם סביבנו ועל עצמנו. הבנת התכלית ומקומנו בעולם מאפשרת חיים מאושרים ושלוים. מחלות רבות מקורן לא רק בגוף אלא בנפש והשיטה מסייעת להחלמת מחלות אלו.

InLove School - שיטות טיפול והנחיה על פי אורלי דוקטורי, ידע עשיר המשלב כלים שונים, בשפה האהובה עליי, השפה הבסיסית של כל אחד מאיתנו, היחידה שיש - אהבה.

ביורגונומי (ביו אורגונומי) - שיטת טיפול אנרגטית, המבוססת על תאוריה שפותחה בשנות ה-30 של המאה ה-20, ע"י הפסיכיאטר וילהלם רייך, שהיה תלמידו של זיגמונד פרויד. על פי שיטה זו, ישנה אנרגיה הפועלת בגופנו הנקראת "אורגון". כאשר יש מחסור או פגיעה באנרגיה זו האדם סובל מבעיות פיזיות ורגשיות. הטיפול משקם את שדות אנרגיה אלו. בארץ פיתח את השיטה רפי רוזן ז"ל כאשר הגה, בין היתר, את טכניקת העפעוף ככלי אבחון. הטיפול הביורגונומי יכול הלביא להחלמה או שיביא הקלה או סיוע בתהליכי החלמה. הביורגונומי מטפל בפחדים, מצבים רגשיים ופיזיים. הטיפול יכול להתבצע ללא נוכחות המטופל. לעיתים קרובות יש צורך בסדרת טיפולים.